Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Zapraszamy do współpracy Podmioty zewnętrzne

Firmy geologiczne, geofizyczne, geodezyjne, szkoły językowe oraz specjalistów z zakresu Nauk o Ziemi

 zapraszamy


 

 

1. W miesiącu lipcu 2017r. zostanie przygotowane zapytanie ofertowe (Wydział Nauk o Ziemi UŚ) na przeprowadzenie kursu specjalistycznego "BHP w górnictwie".

 

2. W miesiącu czerwcu zostanie ogłoszony przetarg na przeprowadzenie "Certyfikowanego szkolenia z geodezji" ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienie zostanie opublikowane na stronie www Uniwersytety Śląskiego.

 

W dniu 24 kwietnia http://dzp.us.edu.pl/uslugi-szkoleniowe-analiza-i-wizualizacja-graficzna-w-naukach-o-ziemi-0 - ogłoszenie dotyczy punktu 3.

 

 3. W miesiącu kwietniu zostanie przeprowadzone postępowanie w celu wyłonienia wykonawcy na przeprowadzenie certyfikowanego szkolenia "Analiza i wizualizacja graficzna w Naukach o Ziemi".

 

W dniu 19 kwietnia http://dzp.us.edu.pl/uslugi-szkoleniowe-zagraniczna-wizyta-studyjna-w-ramach-projektu-pt-geohazardsilesia-program-nabycia  - ogłoszenie dotyczy punktu 4. 

 

4. W miesiącu kwietniu 2017r. zostanie przeprowadzony przetarg (warunki będą opublikowane na stronie www Uniwersytety Śląskiego) na kompleksową organizację  zagranicznej wizyty studyjnej Słowacja i Węgry „Górnictwo i przeróbka  surowców mineralnych, ochrona środowiska na terenach górniczych”.

 

W dniu 24 marca https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1022590  - ogłoszenie dotyczy punktu 5.    

 

5. W miesiącu lutym 2017r. zostanie przeprowadzony przetarg (warunki będą opublikowane na stronie www Uniwersytety Śląskiego) na przeprowadzenie kursu "Specjalistyczny język angielski w geologii, geografii, geofizyce".

 

W dniu 2 marca 2017r. Warunki dla wykonawcy - "Audyt krajobrazowy". - dotyczy punktu 6.

 

6. W miesiącu marcu zostanie przygotowane zapytanie ofertowe (Wydział Nauk o Ziemi UŚ) na przeprowadzenie szkolenia "Audyt krajobrazowy".